Connect with us
Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Спорт

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

by Inna Volochai

Церемонія відкриття традиційно викликає величезний інтерес у глядачів не лише як видовищне шоу, а й як своєрідний модний показ.

Для спортсменів це незабутні враження від проходу Олімпійським стадіоном; для дизайнерів  – можливість презентувати олімпійську форму перед усім світом!  

І поки атлети виборюють право представляти свою країну спортивними досягненнями, модні бренди змагаються за право одягати збірні на Іграх. 

Тож для тих, хто не мав можливості слідкувати за Церемонією Відкриття, ми зробили підбірку “аутфітів”, що найбільше нам запам’ятались під час параду атлетів 

Франція

Законодавці світової моди і представники країни-господарки першої Зимової Олімпіади, яких зазвичай одягав Lacoste, цього разу звернулись до класичного французького бренду Le Coq Sportif   

<p>France's uniforms were essentially wearable versions of their flag. </p>

Дизайнери не стали видумувати нічого надзвичайного, а просто пошили спортивну форму в кольорах національного прапору. Вийшло яскраво і нетривіально

Великобританія

Після експериментів від Стелли МакКартні британці вирішили повернутись до традицій і обрали класичний шик

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Традиції вже другу Олімпіаду поспіль взявся втілювати Бен Шерман, що одягнув атлетів у казуальні сині пальта, під якими гордо виднівся Union Jack на в’язаних светрах. Образ стильно доповнювали такі ж в’язані шапки з помпонами і однотонні коричневі рукавички.

Німеччина

Національна команда Німеччини продовжує багаторічну співпрацю з компанією Adidas, що розробила досить лаконічне вбрання з акцентом на жовто-чорну гамму. 

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Червоному кольору німецького прапору залишили місце на аксесуарах – шапках і масках (тепер незамінний атрибут будь-якого образу).

Фінляндія

Фіни вбрались у сірий тотал-лук, але не пройшли непоміченими Олімпійським подіумом

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Як зазначали в Олімпійському комітеті, цей колір символізує сувору арктичну зиму і хмарну морозну погоду; а втілити цю ідею доручили місцевому брендові Icepeak, що базується в Лахті і дбає про тепло і комфорт делегатів і атлетів вже не перший Олімпійський сезон. 

Чехія

Форма чеської команди виглядала досить строкато, але тим не менше, стильно. Чергова цікава і небанально варіація на тему білого-червоного-синього у актуальному нині стилі петч-ворк

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Угорщина

При відносній простоті своєї форми (білий верх-чорний низ), угорська збірна вдало підкреслила свою ідентичність аксесуарами, підібравши шапки, шарфи і рукавички (а також маски) приємного бірюзового відтінку аби “лук” гармонійно поєднувався з кольорами національного прапору

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Іран

Схожа кольорова гамма і у збірної Ірану (не дивно, атже ті ж кольори на прапорі), але акцент зроблений на орнаменті. Дивиться виграшно, погодьтесь

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Колумбія

Південноамериканська країна зробила ставку на національний одяг і не прогадала: традиційні руани благородного бордового кольору виглядали дуже самобутньо і доречно. А колумбійський різновид сомбреро чудово доповнював образ!

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Мексика

Під час виходу малочисельної команди Мексики багатьом згадався мультфільм “Легенда Коко” і фестиваль Santa Muerte – як невід’ємна частина мексиканської культури, що знайшла відображення на формі олімпійців.

Зверніть увагу, тематика торкнулась навіть рукавичок! 

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Американське Самоа

Острівна країна з дуже нечисельним представництвом і дуже нечисельною кількістю одягу повторила свій “лук” з літніх Олімпійских Ігор, незважаючи на від’ємну температуру у “Пташиному гнізді” 

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Південна Корея

Господарі минулої Білої Олімпіади виглядали “кульно” у прямому і переносному сенсі, атже їм не давав замерзнути відомий американський бренд спортивного одягу The North Face

<p>South Korea looked cool — ice cold!— in their Winter Games uniforms by North Face.</p>

У створенні форми для корейських олімпійців The North Face надихались орнаментами прапору, а також максимально екологічно підійшли до виготовлення і пошиву, використовуючи повторно перероблену сировину.

Швеція

Подібного вектору намагаються дотримуватись і шведи, які завжди були в авангарді боротьби за екологію та усвідомлене споживання. Принципи мінімалізму і технологічності лежать в основі підходу до вибору олімпійської уніформи також.

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Шведи, які багато років лишались вірними своїм торговим маркам, вирішили вдруге звернутись до японського бренду Uniqlo, що розробляв лінію одягу до літньої Олімпіади у Токіо. І, очевидно, прийшовся до смаку як спортсменам, так і вболівальникам. 

Україна 

“Last but not least”. І звісно що, ми не могли обділити увагою нашу збірну – і не тому що це наша збірна, а тому що форма дійсно доволі симпатична (і це відмітили багато хто з оглядачів). Етнічний візерунок, що дублюється й на в’язаних на аксесуарах, додає затишності і тепла, принаймні на вигляд. І дуже личить нашим спортсменам! 

Парад форм або два тижні Олімпійської моди

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

NBA Finals-2024. Games 3&4 NBA Finals-2024. Games 3&4

NBA Finals-2024. Games 3&4

Спорт

Як Рим на кілька годин став українським Як Рим на кілька годин став українським

Як Рим на кілька годин став українським

Спорт

NBA Finals-2024. Game 2 NBA Finals-2024. Game 2

NBA Finals-2024. Game 2

Спорт

Італійський десерт в спекотному Римі Італійський десерт в спекотному Римі

Італійський десерт в спекотному Римі

Спорт

Connect
Newsletter Signup